אודות גפן ביטוחים

קצת אודותינו

גפן סוכנות לביטוח בע"מ, מהמובילות בענף הביטוח בארץ, הוקמה בשנת 1970 ע"י מר יצחק ברוך, יו"ר ובעלים בחברה. כיום ממשיך את ניהול החברה דור שני, בנו של יצחק, מר רונן ברוך המשמש כמנכ"ל הסוכנות.

עוד קצת אודותינו

קצת נתונים נוספים

גפן סוכנות לביטוח בע"מ, מהמובילות בענף הביטוח בארץ , הוקמה בשנת 1970 ע"י מר יצחק ברוך , יו"ר ובעלים בחברה. כיום ממשיך את ניהול החברה דור שני, בנו של יצחק, מר רונן ברוך המשמש כמנכ"ל הסוכנות. ב"גפן" למעלה מ- 120 סוכני ביטוח הפרוסים בכל רחבי הארץ, מקרית שמונה הצפונית ועד לאילת הדרומית, ולמעלה מ-40,000 מבוטחים. מטה החברה ממוקם במשרדים הראשיים של "גפן ביטוחים" , ברחוב כצנלסון 60 פינת ויצמן, לב מרכז העסקים של גבעתיים.

גפן סוכנות לביטוח פועלת כגוף עצמאי, מקצועי ובלתי תלוי , מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות בארץ:

הראל חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ , מנורה חברה לביטוח בע"מ , הכשרת היישוב חברה לביטוח בע"מ ,איילון חברה לביטוח בע"מ , כלל, מגדל, AIG ישראל

תחומי הפעילות בגפן הינם :

  • ביטוח כללי (רכב, דירה, עסק וימי).
  • ביטוחי בריאות וסיעוד.
  • תכנון פנסיוני ופיננסי.
  • תכנון פרישה.
  • ניהול השקעות.

למה גפן ביטוחים?

ומה מייחד אותנו?

השינויים בענף הביטוח לצד המגמה ההולכת ומתרחבת, של ריכוז והתחזקות גופים בכלל ובשוק הביטוח הישראלי בפרט, הביאו סוכנים רבים להחלטה להצטרף לגופים גדולים ומובילים, אשר יקנו להם שירות יעיל ומקצועי עם גב חזק ואיתן. תוך שמירה על אופיים המיוחד והזיקה ללקוחות שצברו במהלך השנים.

המבנה המיוחד של "גפן " ועצמאותה מאפשרים לה לצרף לשורותיה רק את מיטב סוכני הביטוח הבכירים, שיוכלו להבטיח ולקיים שירות יעיל מהימן ומקצועי.

בגפן אנו מציעים לסוכני הביטוח שירות ישיר מול חברות הביטוח בהם אנו משמשים כסניף החברה ולא כסוכני משנה. ב"גפן" מטפלים הן בגבייה, תביעות וכלל חיתום הענף מה שמאפשר לנו ולסוכני הביטוח שלנו יעילות ומהירות תגובה לטובת לקוחותינו.

שילוב מיוחד זה מאפשר לנו לספק ללקוחותינו את מגוון מוצרי הביטוח הטובים ביותר בכיסוי רחב, בתנאים משופרים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד, תוך הקפדה על שירות אישי וליווי הלקוח לאורך זמן.

אנחנו ב"גפן" מחויבים לפתרונות המתקדמים והמקצועיים בכל ענפי הביטוח , לצד השירות האישי הטוב, האדיב והמקצועי ביותר הן ללקוחותינו העיסקיים והן ללקוחות הפרט – לא לשווא הטבענו במשך שנים את הסיסמא " האנשים שמאחורי הפוליסה".

קצת מהצוות המנהל של החברה

צוות הניהול בגפן ביטוחים

שם מנהל

שם מנהל

תיאור משרה

תיאור טקסטואלי ארוך יותר

שם מנהל

שם מנהל

תיאור משרה

תיאור טקסטואלי ארוך יותר

שם מנהל

שם מנהל

תיאור משרה

תיאור טקסטואלי ארוך יותר

שם מנהל

שם מנהל

תיאור משרה

תיאור טקסטואלי ארוך יותר

חברות הביטוח עמן אנו עובדים

אנו בלתי תלויים ועובדים עם כולם!

 
50 שנים

של ניסיון בביטוח

120 סוכני ביטוח

בפריסה ארצית

65,000 מבוטחים

מוגנים ומרוצים

100 מיליון ₪

גובה הכיסויים המוערך

דילוג לתוכן